ja-1

Dzień dobry!

Jestem Piotr Jędrzejewski i miło mi, że trafiliście na moją autorską stronę dotyczącą fotografii ślubnej i rodzinnej! Poniżej znajdziecie trochę informacji o mnie i o tym jak odnalazłem swoją pasję do fotografii.

Zapraszam!

Fotografią zainteresowałem się ponad 10 lat temu. Wszystko zaczęło się od fotografii sportowej. Wyostrzyłem w tym czasie swój zmysł na szukanie ciekawych kadrów, które trwają tyle ile mrugnięcie okiem.

Fotografia ślubna i rodzinna pojawiła się w mojej głowie przez moich znajomych, którzy zaufali mi i poprosili o reportaż z tego najważniejszego dnia w ich wspólnym życiu. Do dzisiaj jestem i wdzięczny za ten moment i jak ukierunkowali mnie do dalszego działania w tej dziedzinie 🙂

Fotoreportaż ślubny, choć na pierwszy rzut oka nie widać to ma wiele wspólnego z fotografią sportową. Tutaj również najważniejsze są kluczowe momenty (np. przysięga, pierwszy taniec) jak i to co się dzieje obok i dodaje smaczku do finalnego efektu (łzy wzruszenia Waszych bliskich czy uściski od przyjaciół).

Obecne czasy to era zdjęć z naszych smartfonów. Jednak to dobrej jakości zdjęcia w albumie będzie pamiątką na całe życie. W momencie gdy go otworzycie po raz pierwszy, wrócą wszystkie piękne wspomnienia. Po latach do albumu zajrzą Wasze dzieci, a następnie wnuki. W ten sposób Wasza historia zostanie opowiedziana kolejnym pokoleniom. Prawda, że jako dzieci byliście szczęśliwi, gdy mogliście zobaczyć fotografie i posłuchać o historiach Waszych rodziców oraz dziadków?
Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco zapraszam Was serdecznie do kontaktu poprzez formularz. Czekam na Wasze zapytania z niecierpliwością!

Co jeszcze o mnie w 4 punktach:

  • już po 30-tce

  • Absolwent Politechniki Warszawskiej

  • Fan sportu (od piłki nożnej przez skoki narciarskie i lekkoatletykę kończąc na curlingu)

  • Pasjonat lotnictwa

Bym zapomniał … Posiadam upoważnienie do fotografowania uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny.