Loading...

kontakt sesja wieczór panieński

  Twój wybór: Oferta pakiet autorski na wieczór panieński

  - sesja plenerowa trwająca do 2 godzin (zdjęcia pozowane oraz spontaniczny reportaż z wszystkiego co się dzieje dookoła, sesja z przygotowanymi przez Was dodatkami)
  - minimum 50 zdjęć w wersji elektronicznej (prywatna galeria online na okres 3 miesięcy oraz link do pobrania zdjęć na własny dysk)
  - przekazanie 5 zdjęć maksimum 2 dni od sesji
  - przekazanie wszystkich zdjęć maksimum 14 dni od sesji
  - archiwum zdjęć na okres 12 miesięcy
  - dojazd
  Wydłużenie czasu sesji:
  Wywołanie zdjęć:
  Fotoalbum:

  Cena:

  Jeżeli chcesz zmienić zamówienie kliknij:
  lub wróć na stronę: https://www.piotrjedrzejewski.pl/fotograf-na-wieczor-panienski/

  Warunki współpracy:
  1. Oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do kontaktu, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 kodeksu cywilnego.
  2. Zarezerwowanie terminu następuje po zaakceptowaniu treści umowy (wzór przekazuję po potwierdzeniu dostępnego terminu w kalendarzu) oraz wpłacie zadatku.
  3. Zadatek w kwocie 150 zł należy wpłacić w ciągu 7 dni od akceptacji umowy. Pozostałą kwotę należy wpłacić maksymalnie w przeddzień sesji. Istnieje możliwość innego rozłożenia płatności, jednakże proszę o informację w wysłanej wiadomości.
  4. Wszystkie płatności należy dokonać przelewem na rachunek bankowy podany w umowie.
  5. Możliwość pochwalenia się wykonanymi przez siebie zdjęciami stanowi ważny element w działalności każdego fotografa. Z tego względu zależy mi na tym, żeby mieć możliwość umieszczenia moich najlepszych zdjęć na stronie internetowej, blogu i platformach społecznościowych, w materiałach promocyjnych, w ramach innych materiałów promocyjnych itp.

  Wyrażenie zgody na wykorzystywanie swojego wizerunku oraz wszystkich osób uczestniczących w sesji wraz z imieniem Panny Młodej została zapisana w umowie, jednakże macie prawo do zmiany powyższego punktu.

  Uzupełnij proszę poniższy formularz kontaktowy - odpowiem jeszcze w tym samym dniu lub zadzwoń 511 162 511. Z uwagi, że nie zawsze mam dostęp do kalendarza - w pierwszym kontakcie preferuję kontakt poprzez formularz lub drogą mailową : )

  Zapoznaj się proszę z warunkami współpracy - kolumna po prawej stronie.

  kontakt@piotrjedrzejewski.pl


  Przykładowe reportaże
  Fotograf na ślub Warszawa Wola kościół św. Wojciecha zdjęcia z wesela w Krasnodwór Warszawa Bemowo
  Fotograf na wieczór panieński Warszawa sesja Starówka Fotograf Piotr Jędrzejewski www.piotrjedrzejewski.pl kontakt@piotrjedrzejewski.pl
  Fotograf na chrzest Warszawa Targówek kościół pw. św. Rodziny zdjęcia
  Sesja plenerowa farma dyń wrzosowisko Warszawa Otwock zdjęcia narzeczeni
  Fotograf ślubny Koryciny Ziołowy Zakątek Fotograf Piotr Jędrzejewski www.piotrjedrzejewski.pl kontakt@piotrjedrzejewski.pl