Zapraszam do relacji z meczu 11. kolejki PlusLigi ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn.

ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn 3:1

Środa 12 grudnia 2018 r. – debiut najlepszego siatkarza świata w warszawskim ONICO. Kto by pomyślał, że kibice stołecznego klubu dostaną taki prezent na święta. To chyba sprawka tych małych Mikołajków (jakby było mało to z mojego Bemowa ;)).

W pakiecie z Bartoszem Kurkiem do ONICO Warszawa dołączył młody obiecujący Bułgar – Nikolay Penchev. Tutaj zawodnika na parkiet wprowadziła jedna mikołajka 😉

Zawodnicy dostali wsparcie od całej drużyny oraz kibiców i można zaczynać rozgrzewkę Orłów Górskiego Antigi.

Na początku meczu siatkarze ONICO zdominowali przyjezdnych z „Warmii i Mazur”. Potrójny blok nie robił wrażenia na atakujących warszawskiego zespołu. Kibice byli zachwyceni takim obrotem sprawy. Drugi set nic nie zmienił w rozgrywce. Łatwość punktowania przeciwnika w dwóch setach spowodowała, że gracze ONICO Warszawa zdecydowanie zbyt szybko skończyli w głowach spotkanie – ostatecznie goście doprowadzili do wyniku 2:1. Czwarty set to powrót do gry z początku spotkania – nie było mocnych na gospodarzy. Wynik 25:11 mówi sam za siebie.

MVP spotkania? Najlepiej punktujący? Nie mogło być inaczej. Bartosz Kurek chyba zadowolony z takiego debiutu przed warszawską publicznością.

Nadszedł czas na świąteczne zakończenie relacji 🙂 Dziewczyny z Bell Arto Cheerleaders

Jeżeli nie miałaś/eś okazji to zachęcam do obejrzenia moich zdjęć również z innych meczów (kliknij w link):

ONICO Warszawa – Kędzierzyn Koźle 1:3

Legia Warszawa – Korona Kielce 3:0